Вишневецька гімназія Пирятинської міської ради Полтавської області

Наказ про зарахування учнів до 1 класу

НАКАЗ

01.06.2020                                  с.Вишневе                                              № 22

Про зарахування до 1-го

класу.

Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в  Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016,  відповідно поданих заяв батьків.

Наказую:

1.Зарахувати до 1-го класу дітей:

Акопян

Єрофеєнко

Камінська

Кольвах

Литвиненко

Марченко

Митрович

Реутас

Панков

Директор школи                                         В.І.Кошова