Вишневецька гімназія Пирятинської міської ради Полтавської області

Дошкільні підрозділи Вишневецького Закладу

З 01.10.2022 року у Вишневецькому Закладі функціонують дошкільні підрозділи:

• Вишневецький заклад дошкільної освіти „Вишенька“ Пирятинської міської ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 37958602),
  • Каплинцівський заклад дошкільної освіти „Дзвіночок“ Пирятинської міської ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 37958581, адреса: 37030, вул. Берегова, 24, с. Каплинці Лубенського району Полтавської області),
  • Прихідьківський заклад дошкільної освіти „Дюймовочка“ Пирятинської міської ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 23544139, адреса: 37051, вул. Кисіля Г., 28, с. Прихідьки Лубенського району Полтавської області),
  • Харківецький заклад дошкільної освіти „Сонечко“ Пирятинської міської ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 34131614, адреса: 37022, площа Дружби, 38, с. Харківці Лубенського району Полтавської області).

У новому  2022-2023 навчальному році вихователі  продовжуватимуть працювати відповідно до вимог Базового компонента  дошкільної  освіти, Освітньої  Програми  для  дітей від 2 до 7 років «Дитина»  .

Для підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її сталого інноваційного розвитку вихователі спрямовуватимуть  свою діяльність на формування всебічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, вмотивовуватимуть до сприйняття світу, забезпечуватимуть особистісно-орієнтований, інтегрований підхід до дошкільників.

Отже, основні  напрями роботи  з дітьми  - патріотичне та екологічне виховання, комунікативно-мовленнєвий розвиток, фізична підготовка , прищеплення елементарних навчальних умінь .  Основною проблемою залишається мовленнєва компетентність.

Головними завданнями дошкільних підрозділів на новий 2022 – 2023 навчальний рік будуть:

всебічний розвиток, навчання, виховання, виявлення обдарувань,

соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і здобуття освіти упродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, дбайливого ставлення до родини, своєї країни, довкілля, спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству;

У 2022 – 2023  навчальному році  дошкільні підрозділи продовжать  працювати за екологічним напрямком роботи. Уся робота закладу буде спрямована на формування елементів екологічного світорозуміння, екологічної вихованості, на розвиток у дітей позитивного емоційно – ціннісного ставлення до природнього довкілля, формування реалістичних уявлень про явища природи , практичних умінь, дбайливого ставлення до її компонентів.

Також продовжить роботу  гурток «Екологічна стежина», мета якого – допомогти дітям дошкільного віку ввійти у світ природи, знайти свої особисті форми спілкування з нею, відчувати, спостерігати, оберігати її.